Feel the Craft. Воркшоп з handcrafting-ілюстрації

Feel the Craft. Воркшоп з handcrafting-ілюстрації
ВРЕМЯ
02.07.2017, 11:00-18:00
СТОИМОСТЬ
900 грн
АДРЕС
Projector, ул. Воздвиженская 34а

Оля Протасова та Наталя Кузьміна — крафт-дизайнери та ілюстратори.

Портфоліо Ольги
Портфоліо Наталії, vimeo

Крафт-ілюстрація — це магія в дії. Зроблені вручну речі звертаються безпосередньо до глядача, тому що говорять мовою його власного досвіду. Ми не помилимось, припустивши, що з папером та пластиліном працював кожний (просто деякі дуже давно). Для того, щоб створити ілюстрацію, ми облишемо традиційні техніки і візьмемося за папір, тканину, природні матеріали, пластилін, фотоапарат, і, лише в крайньому випадку за Photoshop, в якості інструмента ретушера.

На воркшопі навчимо створенню крафт-ілюстрації від початку до кінця. Те, що робитимемо разом — цілковитий експеримент з відкриття можливостей різних матеріалів та текстур. Дослідимо матеріали та їхнє використання як це ще ніхто не робив. Аби розібратись в тому, що зроблено в напрямку крафт-ілюстрації вцілому — ми покажемо ґрунтовну добірку із сотнями прикладів та визначимо незайняті ніши. Підемо ще нехоженими шляхами візуальних комунікацій і разом створимо абстрактну композицію.

Запрошуємо на воркшоп тих, хто хоче використовувати handcrafting як інструмент привернення уваги та налагодження зв'язку з глядачем. Воркшоп буде корисним графічним дизайнерам та ілюстраторам. А надто тим, хто планував спробувати handcrafting, але не знав з чого почати.

Для участі потрібен ноутбук із встановленим Photoshop (або бути готовим виконати «домашнє завдання» на ретушування вдома).
Рівень аудиторії: середній/високий.