Don't let Kafka be your reality (введення до правильного проектного менеджменту)

Don't let Kafka be your reality (введення до правильного проектного менеджменту)
ЧАС
16.01.2018, 19:30
ВАРТІСТЬ
150 грн
АДРЕСА
Projector, вул. Воздвиженська 34а

Інна Макотерська — operations director в Aimbulance, раніше працювала на посаді account manager в Brainberry.

Юлія Захарченко — account director в VGNC. До цього account director в Aimbulance та proximity account manager в BBDO Ukraine.

В 1925 році у світ вийшов роман Франса Кафки «Процес» (нім. Der Prozeß). «Процес» сворювався досить хаотично. Спочатку Франц пише перший та останній розділи книги і тільки після працює над «нутрощами». Записи матеріалів Кафка робить в зошиті, в який часто вставляє стороні тексти, що взагалі не стосуються майбутньої книги. Далі більше — Кафка вириває сторінки з зошиту, розділяє на фрагменти, однак не нумерує та не упорядковує їх між собою. В результаті світ отримав стяг непронумерованих конвертів, кожен з неорганізованими уривками тексту.

З великою любов'ю до творчості Франца Кафки та співчуттям Максу Броду, який був його видавцем, ми говоритимемо про Kafka Management Style та як не допустити його у своїх проектах. Макс відсортував всі матеріали роману та намагався «зліпити твір», опираючись на спогади розмов з Францом, який в момент підготовки твору до друку уже відійшов у кращий світ.

Обов'язково зупинимось на найголовнішому етапі проекту — Project Planning (Structuring). Розберемо основні роботи та інструменти організації проекту на цьому етапі:

— Defining project scope: Project picture or Work Breakdown Structure (WBS), Kick off meeting;
— Project resources planning: basics of building committed teams (team Goals - Roles - Norms), Team Communication Strategy;
— Project risks and quality management planning.

Основні теми:

1. Intro to project management process.
2. Project stages.
3. Project planning stage:
— Defining scope / WBS / Kick-off meeting;
— Human resources planning (building committed teams: roles - norms - goals; team communication strategy);
- Risks & Quality management.

Рівень: початковий / середній

Вы можете приобрести видеозапись этой лекции.

Для этого зарегистрируйтесь, пожалуйста, ниже и укажите свою гугл-почту, чтобы мы могли открыть вам доступ. В письме при оплате вам придет ссылка на видеозапись, а доступ к ней мы откроем в течение 24 часов.