Дизайн-мислення як універсальний mindset

Дизайн-мислення як універсальний mindset
ЧАС
23.05.2020 (субота), 12:00-16:00
ВАРТІСТЬ
Перших 15 місць — 500 грн,
інші — 600 грн
АДРЕСА
Online

Наталія Тачинська — арт-директорка та креативна лідерка в ISD Group, має 11 років досвіду роботи в рекламі на межі мистецтва. Член жюрі THE FWA та The Webby Awards, володарка нагород локальних та міжнародних фестивалей: ADC*Europe, SOTD FWA, Webby, EFFIE, Golden Hammer, European Design, Ad Black Sea, WOW DONE, ADC*UA, KIAF, Ukrainian design: The very best of.

Щоб планувати і управляти креативними процесами, хочеться їх раціоналізувати. З іншого боку — сам процес дизайну та створення ідей багато в чому творчий та інтуїтивний. Для подолання цього протиріччя існує методологія дизайн-мислення — стратегії, що описує інтелектуальний процес.

На воркшопі розглянемо дизайн-мислення по відношенню до інтелектуальної діяльності, так і до різних сфер життя: від робочих дилем до особистих ступорів.

Програма воркшопу:

1. Дізнаємося про ментальні установки в основі дизайн-мислення і необхідний mindset, який допоможе успішно інтегрувати дизайн-мислення.

2. Розглянемо етапи дизайн-мислення: класичну та динамічну 4-вимірну моделі.

3. Зануримося у питання креативності в контексті етапу «створення ідей»:
— поговоримо про бар'єри творчості,
— розглянемо креативні методики для розкачки ідей,
— обговоримо, як критика допомагає покращувати результат.

4. Розглянемо та попрактикуємо принципи нейрохакінгу для креативного вирішення задач.

Буде корисно:
— дизайнерам та креаторам, що прагнуть оптимізувати робочі та творчі процеси;
— проджект-менеджерам, які хочуть краще розуміти роботу креативної команди, в результаті допомагати, впливати і управляти ще ефективніше;
— тим, хто хоче знайти для себе більш гармонійний спосіб роботи з творчою командою, спираючись на принципи дизайн мислення.

Тривалість воркшопу — 4,5 години.