Онлайн-воркшоп «Дієва стратегія дизайн-досліджень»

Онлайн-воркшоп «Дієва стратегія дизайн-досліджень»
ЧАС
04.04.2020 (субота), 11:00
ВАРТІСТЬ
600 грн
АДРЕСА
Онлайн

Юра Грановський — візіонер кола дослідників та співзасновник «Агентів змін». Юра також куратор курсу «UX. Research» в Projector, запрошений лектор на курсі «Урбан дизайн» та Visual Communication Professium. В минулому — куратор курсу «UX. Human-Centered Design», провідний спеціаліст в USABILITYLAB Ukraine.

За один день ми пройдемо шлях від знайомства з метою проєкту до покрокової зрозумілої програми досліджень. Це дасть вам змогу перейти від парадигми «дослідження, тому що так правильно» до «дослідження, які допомагають команді проєкту рухатись свідомо та впевнено».

Як не загубитись у розмаїтті дослідницьких методів? Як зрозуміти, що конкретно потрібно робити в проєкті досліднику сьогодні та завтра — на які питання та за допомогою яких методів шукати відповіді? Як зрозуміти, сформулювати та аргументувати цінність досліджень в проєкті? Якщо ви вже були на воркшопах Юри, то знаєте, що відповіді на ці запитання вам доведеться знайти, працюючи в командах над реальними проєктами з реальними замовниками.

Програма:

  • Командотворення
  • Перехід від мети проєкту через задачі до дослідницьких запитань
  • Вибір доцільних методів та джерел знань, триангуляція
  • Визначення послідовності методів, створення плану

Буде цікаво:

— продуктовим дизайнерам та менеджерам;
— UX-дизайнерам;
— архітекторкам, міським планувальникам;
— бренд-стратегам;
— всім тим, хто вже зрозумів (інтуїтивно чи на практиці) необхідність досліджень в дизай-проєктах і бажає перетворити їх в зрозумілий процес.

Команди будуть працювати над продуктами з онлайновим і офлайновим користувацьким досвідом

Воркшоп буде проходити в онлайні (через Zoom), що тільки збільшість кількість спілкування та командної роботи.

Реєстрація