Повтор. Ексклюзивний показ фільму «Design Disruptors»

Повтор. Ексклюзивний показ фільму «Design Disruptors»
ВРЕМЯ
03.06.2017 (субота), 16:00-17:30
СТОИМОСТЬ
150 грн
АДРЕС
Projector, ул. Воздвиженская 34а

Охочих переглянути стрічку виявилося так багато, що нам довелося влаштувати повторний показ. Сподіваємося, цього разу розмістимо всіх бажаючих.

Стрічка «Design disruptors» — цикл історій від InVision, що прояснюють як дизайн рішення, зроблені декількома людьми, можуть впливати на мільярди людей по всьому світу.

Цей фільм не покажуть у кіно, його не знайдеш в онлайні чи у вільному доступі. Єдиний спосіб переглянути його в Києві — це влаштувати показ, що ми у Projector і зробимо ;). Наш лекторій виступить першим хостом з показу стрічки, завдячуючи InVision, які надали фільм для перегляду у школі.

InVision створили ексклюзивний продукт, залучивши до стрічки дизайнерів світових компаній: Google, Facebook, Uber, MailChimp, EverNote, Airbnb, Dropbox. Команда InVision провела інтерв'ю з більш ніж з 90 дизайн-лідерами найбільш визначних компаній світу. І хоча документалка розпочиналася з інтерв'ю, але з часом вона перетворилася на глибоке дослідження та визначення майбутньої ролі дизайну цифрового продукту в цілому.

Фільм буде показаний в оригіналі, англійською мовою, без субтитрів.
Хронометраж фільму — 69 хв.

Приходьте на ексклюзивний показ Design disruptors.
Поп-корн і кола за нами :)