Відкритий випуск курсу «Копірайтинг. Основи»

Відкритий випуск курсу «Копірайтинг. Основи»
ЧАС
05.06.2017 (понедельник), 19:30
ВАРТІСТЬ
Свободный вход
АДРЕСА
Projector, ул. Воздвиженская 34а

Страшно подумати, але на курсі «Копірайтинг. Основи» дівчата списали по п'ять блокнотів вздовж і двічі впоперек. Страждали в пошуках того самого слова і зрозуміли, що копірайтинг — не лише про слова.

На курсі вчилися розпізнавати бренд, намацували портрет аудиторії, глибоко копнули в позиціонування, аби віднайти місію продукту. Придумували меседжі для білбордів, вигадували креативні ідеї для некреативних речей, влаштовували синонімічні брейншторми і презентували свої вигадані проекти один одному. Гуляли Києвом, щоб написати статтю про особливості столиці та ходили на екскурсію в Havas, щоб дізнатися як створюють рекламу.

Опинялися сам на сам із білим аркушем і верстали свій перший текст на воркшопі разом із Оля Бакан. Заливалися сміхом, слухаючи історії Юрія Марченка з platfor.ma. На занятті з Женею Мокіним отетерівали від того, що за текстом і контентом стоять кремезні data, цифри та аналітика. А Руслан Назаренко зробив студентів адептами якісного контенту та навчив створювати комьюніті бренду.

Звісно, не обійшлося без пошуку слів, внесення правок та критики під наставництвом майстра копі, куратора курсу Насті Марушевської.

Приходьте підтримати студентів, дівчата вперше захищатимуть свої ідеї та концепти.