Книжковий клуб «BOOK BOOM». Chapter 3

Книжковий клуб «BOOK BOOM». Chapter 3
ВРЕМЯ
03.11.2017 (п'ятниця), 19:30
СТОИМОСТЬ
Вхід вільний (за реєстрацією)
АДРЕС
Projector, вул. Воздвиженська 34а

3 листопада ми запрошуємо вас на третю главу наших зустрічей.

Запрошений гість:

Саша Трегуб — дизайнер, засновник Projector.

Книга місяця: Кен Робінсон — «Школа майбутнього»

Презентація книги від Саши Трегуба:

Дизайнерам може здатись, що освітою нехай займаються освітяни. Ну і так і є. Але я думаю, що є декілька причин обговорити цю книжку серед не-освітян:

— Майже у кожного в кишені є десятки драматичних історій про навчання. Про школу, яка всіма доступними засобами вибивала з нас творчість. Про універ, який всіма засобами вибивав з нас майбутнє (якщо все було не так, приходьте ділитися позитивним досвідом). Ця книга про майбутню освіту, в якій творчість, критичне мислення та есперименти виступають в ролі двигуна, а не додаточка до основної програми.

— Дизайну потребують не тільки кав'ярні та бізнес-консультанти. Освіта потребує гарного дизайну в першу чергу. Вона має стати людяною, зрозумілою і корисною — а це саме те, що ми вміємо робити і робимо щодня (створюємо людяні, зрозумілі і зручні продукти). Освіта — це продукт і вона потребує дизайну.

— Дизайнерам є чому повчитися у крутих вчителів — їм доводиться бути ще більш винахідливими, ніж нам. Якщо ваші клієнти інколи поводяться, як діти, їх кліенти — завжди.

Якщо ви не маєте часу читати книгу (шкода, вона гарна) — подивіться відео автора —ttps://goo.gl/6k1CsK. Так книжковий клуб поступово перетвориться на ютуб-клуб, а так все добре починалось.

Організатори: Nonna Starushchenko & Glib Kaporikov and Projector

Місце: улюблений Projector, вул. Воздвиженська 34а.

Вхід вільний (за реєстрацією)