Книжковий клуб «BOOK BOOM». Chapter 2

Книжковий клуб «BOOK BOOM». Chapter 2
ВРЕМЯ
23.09.2017 (субота), 15:00
СТОИМОСТЬ
Вільний вхід
АДРЕС
Projector, ул. Воздвиженская 34а

На черзі друга глава наших книголюбних зустрічей!
Цього разу беремося за цілий роман, та ще й який — «Без ґрунту» В. Домонтовича, який обрав наш запрошений гість Микола Ковальчук. Отак розкрили всі карти в одному реченні!

Отже, презентація книги від Миколи Ковальчука:

Роман «Без ґрунту» В.Домонтовича (літературний псевдонім Віктора Петрова) належить до найцікавіших творів української літератури першої половини ХХ століття. Не поспішайте з виразом обличчя, який зазвичай робите для книжок шкільної програми: повірте, автор має чим вас здивувати.

Це тонкий психологічний та культурологічний детектив, який звучить несподівано сучасно: так, без смартфонів і макбуків, але ж мистецтво, архітектура і пристрасть теж трохи давніші, ніж інтернет.

Небагато хто так добре пише про взаємини між мистецтвом, суспільством, природою та власними бажаннями, власним життям. Початок ХХ століття, переповнений пафосом докорінної перебудови всього, радикального заперечення традиційного мистецтва і способу життя, пошуку нових експериментальних форм — це ще й період зародження дизайну. Великою мірою, книжка про те, чого варті масштабні переосмислення світу, якщо вони виносять за дужки все людське, і разом з тим, про те, що все людське також змінюється, треба тільки знати, куди дивитися (привіт, UX).

До речі, роман написаний у роки Другої світової війни у Німеччині, а його автор на той час був подвійним (потрійним?) агентом спецслужб. Напевно, для інтриги досить, так? Добре, тоді шукайте книжку, читайте текст — і до зустрічі!

Микола Ковальчук — дизайнер текстів, написів і літер, експерт з роботи у програмі Adobe InDesign, викладач Могилянської школи журналістики та співкуратор курсу «Типографія» в Projector. Випускник факультету гуманітарних наук Могилянки — має ступінь маґістра за спеціальністю «Теорія, історія літератури та компаративістика».

Організатори: Nonna Starushchenko & Glib Kaporikov