Велика краса

Велика краса
ЧАС
14.07.2020 (вівторок), 19:30
ВАРТІСТЬ
За підпискою
АДРЕСА
Online

Олександр Трегуб — дизайнер, засновник Projector та Supernova, видавець Telegraf. design, куратор Visual Communications Professium.

Продовжуємо серію не дуже корисних лекцій про дизайн та прекрасне. Не дуже корисних, тому що ці знання не допоможуть вам заробляти більше, але й менше не допоможуть.

Йтиметься про таку непросту річ як Краса.

Більшість з вас на власному досвіді відчули, що робити гарно — складно. По-перше, спочатку потрібно навчитися, а це вже нелегко. По-друге, найімовірніше вас висміють, запишуть у зневажену ринком категорію «художників» і примусять зробити «як зазвичай».

Чесно, мені це зовсім не подобається.

Не подобається, що Краса, яка протягом століть була найбільшою цінністю сама по собі, сьогодні збанкрутіла та перетворилася на дрібничку, яку поблажливо прикладають до «ідеального юексу». Не подобається, що «гарно може кожен» ми кажемо часто, але насправді розучилися робити гарно.

Ця лекція народилася з особистого дослідження — мені захотілося вивчити Красу для себе (найкращий спосіб розвиватися). На шляху я виявив, що предмет неймовірно глибокий. І щоб не потонути, мені захотілося поділитися результатом з вами. Давайте тонути разом.

Ця лекція не дасть відповідей, але, сподіваюся, підштовхне вас поставити собі багато запитань. Адже що таке краса та яка вона, напевно не знає ніхто — і вже точно не я.

Але фокус не в тому, щоб дати кінцеве визначення, а в тому, щоб зануритися у дослідження, знайти на шляху багато цікавого, у тому числі й про самих себе.

Обговоримо:
— Що таке краса?
— «Зробіть гарненько» — образа чи шанс?
— Чи корисно бути гарним? Не знаю, запитайте Фріну.
— Чи гарний павіан?
— Як налагодити свій красо-уловлювач: покрокова інструкція (ха-ха, ви що повірили)?
— Краса в очах того, хто дивиться чи в інших частинах його організму?
— Бліц тест: Платон, Кант чи Спенсер?
— Що таке ЛВМ?
— Таємне життя краси чи як вона вибирає вас (а не ви її)?

Побачимося :-)

P.S. А також, на лекції Олесандра розіграємо книгу Заґмайстера і Волш «Краса» від ArtHuss.


Раніше ця лекція коштувала 200 грн.

Але ми вирішили, що навколосвітня подорож краще, ніж візит в одну країну, а велика бібліотека краща однієї книги. Тому тепер щоб подивитися цю лекцію, потрібно придбати річну підписку за 950 грн.

За ці гроші ви отримаєте не лише цю лекцію, але й річний доступ до майже двох сотень лекцій, які проходили у нас. А там, знаєте, справжні контентні смарагди. Крім того, у Бібліотеку будуть додаватися усі трансляції майбутніх лекцій, вебінари та закриті зустрічі. Ну й інші бонуси.

А для підписників Бібліотеки лекція вже безкоштовна.

Ми підписуємся під якістю своїх лекцій. Підпишіться й ви.