Бібліотека дизайнера: що читати про шрифт?

Бібліотека дизайнера: що читати про шрифт?
ЧАС
22 грудня (вівторок), 19:30
ВАРТІСТЬ
150 грн
АДРЕСА
Дизайн-среда Projector, Верхний Вал, 22

Цією зустріччю ми розпочинаємо серію лекцій під загальною назвою «Бібліотека дизайнера». Будь-який хороший дизайнер — це не лише художник, а і дослідник. Дизайнерові необхідно звертатися до спеціалізованої літератури не лише під час навчання чи освоєння нової для нього галузі, а і повсякденній роботі над тим чи іншим проектом.

Професійні знання допомагають не лише в роботі, а і у суперечках з колегами та (іноді) у переконанні замовника. Бібліотека професійної літератури, в тому чи іншому вигляді, є напевно у кожного з нас, але в наші дні, серед величезного масиву інформації легко заплутатися.

Ми поговоримо про те, що читати про шрифти: що в першу чергу — щоб охопити загальну картину, і що для поглиблення знань у тому чи іншому напрямку: історії шрифту, конструюванні літер, мистецтві типографії, майстерності каліграфії, про суміжні галузі: шрифт—писемність, шрифт—логотип, шрифт—плакат, і таке інше.

— як розібратися у різноманітті шрифтових форм?
— де знайти інформацію з історії та теорії шрифту?
— які книги про шрифти варто читати в першу чергу?
— яким джерелам варто довіряти, а яким ні?

Ігор Дудник, історик мистецтва, дизайнер, викладач School of Visual Communication та Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, дослідник теорії та історії шрифту.