Artist Talks з Назаром Біликом

Artist Talks з Назаром Біликом
ЧАС
18.01.2019 (п'ятниця), 19:30
ВАРТІСТЬ
100 грн
АДРЕСА
Projector, вул. Воздвиженска, 34а

Представляємо новий напрямок подій «Art projector»: лекції та неформальні зустрічі з митцями.

Artist talks — серія зустрічей з митцями, які не тільки є відображенням культури своєї епохи, а й штурманами процесів, що відбуваються в мистецькому середовищі України та поза її межами.

Питання, на які майже завжди не вистачає часу на відкриттях виставок чи коротких мистецьких зустрічах — про творчість та творчий процес, особистість та особисте, про відчуття часу, середовища та себе в ньому.

Назар Білик — один з найвідоміших українских скульпторів, публічні скульптури якого («Дощ», скульптури з серії «Контрформи») інтегрувались не тільки у міський простір а й стали справжніми улюбленими символами Києва.

Вибіркові особисті та групові проекти: 2018 — «Уявні відстані», Національний музей «Київська картинна галерея» (Київ), 2018 — «Революціонуймо», Мистецький Арсенал (Київ), 2017 — Open air галерея, Anieres, Spaces, галерея La Cave (Женева), 2017 — Show Promise, Львівський палац мистецтв (Львів).

«Назар Білик не з тих, хто несамовито проповідує на площах, його шлях це документація дуже складних внутрішніх процесів і спроба відобразити суб'єктивний внутрішній досвід мовою сучасної пластики. Роботи автора, швидше, ставлять глядача перед безоднею світу і людської душі, ніж дають відповіді та настанови щодо повсякдення». («Уявні відстані» Назара Білика: У пустелі близкості». Аліса Ложкіна, незалежний арт-критик, куратор.)

Буде корисно:

— митцям;
— дизайнерам;
— арт-менеджерам;
— іншим діячам креативного сектору.

Модеруватиме зустріч Катерина Підгайна — мистецтвознавець та співзасновниця організації «Скульптурний цех», куратор мистецьких проектів, пов'язаних зі скульптурою та графікою в Україні та закордоном, куратор скульптурної та візуальної програм фестивалю ГОГОЛЬфест (2014, 2016, 2017).