Artist Talks з Оксаною Левченею

Artist Talks з Оксаною Левченею
ЧАС
29.12.2018 (субота), 16:30
ВАРТІСТЬ
100 грн
АДРЕСА
Projector, вул. Воздвиженска, 34а

Представляємо новий напрямок подій «Art projector»: лекції та неформальні зустрічі з митцями.

Artist talks — серія зустрічей з митцями, які не тільки є відображенням культури своєї епохи, а й штурманами процесів, що відбуваються в мистецькому середовищі України та поза її межами.

Питання, на які майже завжди не вистачає часу на відкриттях виставок чи коротких мистецьких зустрічах — про творчість та творчий процес, особистість та особисте, про відчуття часу, середовища та себе в ньому.

Оксана Левченя — київська художниця-живописець, засновник та CEO бренду OLK manufactory, з яким увійшла до переліку 35 найкращих дизайнерів Dutch Design Week 2018.
Вибіркові особисті та групові проекти: Royal Arts Prize, Find Your Tribe And Love Them Hard, London, UK (2017); Lost&Found at Fondamenta degli Incurabili, Venice, Italy (2017); London Art Biennial 2017, Soul Searching, Gagliardi Gallery, London, UK (2017);
Dutch Design week (2018).

У київській компанії OLK MANUFACTORY виробляються традиційні та сучасні килими та гобелени ручної роботи. Художниця Оксана Левченя, зуміла створити новий продукт, який поєднує в собі унікальні сучасні конструкції, народний орнамент та традиційне ремесло. Вертикальні килими, виготовлені в мануфактурі ОЛК, є орієнтиром майстерності українського килимового ткацтва.

Буде корисно:

— митцям;
— дизайнерам;
— арт-менеджерам;
— іншим діячам креативного сектору.

Модеруватиме зустріч Катерина Підгайна — мистецтвознавець та співзасновниця організації «Скульптурний цех», куратор мистецьких проектів, пов'язаних зі скульптурою та графікою в Україні та закордоном, куратор скульптурної та візуальної програм фестивалю ГОГОЛЬфест (2014, 2016, 2017).