Вступ до програми Adobe InDesign

Вступ до програми Adobe InDesign
ЧАС
27.06.2020 (субота), 10:00
ВАРТІСТЬ
1000 грн
АДРЕСА
Online

Микола Ковальчук — дизайнер багатосторінкових видань, дослідник естетики, семіотики та технології шрифтів і текстового дизайну. За дванадцять років роботи у видавничій сфері підготував кілька сотень видань для десятків видавництв та незалежних проєктів. Роботи Миколи.

Adobe InDesign — найпопулярніша програма для проєктування макетів у графічному дизайні та найпотужніший інструмент верстки друкованих та електронних видань, який має власні засоби автоматизації та підтримує скрипти, особливо ефективні завдяки мові розмітки IDML і вбудованій системі GREP. Логіка взаємодії програми з зображеннями і приєднаними файлами робить InDesign незамінним у роботі з поліграфічною продукцією. Єдина проблема — після InDesign важко повернутися до проєктування в інших програмах :)

Програма воркшопу:

1. Вступ до InDesign: будова інтерфейсу, основні налаштування, інструменти, панелі, меню, засоби контролю програми, формати файлів та логіка взаємодії з різними типами вмісту.

2. Робота з документом: шари, сторінки, шаблони, різновиди провідних і розміток, основи роботи з полями та модульними схемами.

3. Робота з об'єктами: типи об'єктів, створення і редагування, основи роботи з кольором, фарбами, обведенням та ефектами, стилі об'єктів.

4. Робота з зображеннями: взаємодія фреймів та вмісту, основи роботи зі зв'язками, припасування, масштаб і роздільна здатність, контроль і перевірка зображень.

5. Робота з текстовим фреймом: власні поля, колонки, позиціювання тексту, пов'язані фрейми та автоматична верстка тексту.

6. Налаштування тексту: параметри символів (вибір шрифту, розміру, кернінг і трекінг, міжрядова, зміщення ряду, мова) та абзаців (зведений і розподілений набір, система відступів, позиціювання абзаців, переноси, колір та обведення абзаців).

7. Робота зі стилями тексту, взаємодія стилів — успадкування та вкладення, основи роботи з текстовими змінними.

8. Загальна логіка верстки, основи підготовки матеріалу — тексту та ілюстрацій.

Тривалість воркшопу — з 10:00 по 19:00 (з перервами між блоками).

На воркшопі вам знадобиться комп'ютер із якісним доступом до інтернету та встановленим програмним забезпеченням:
— Adobe InDesign (англійською або українською, рекомендована версія — CC 2020; працювати з версіями, старішими за CC, можливо, але буде складніше через відмінності у вигляді інтерфейсу);
— Графічний редактор (рекомендуємо Adobe Photoshop);
— Текстовий редактор (рекомендуємо MS Word).

Буде корисно — графічним дизайнерам, фотографам та ілюстраторам, які проєктують друковані чи електронні публікації, а також усім, хто працює або планує працювати у видавничій сфері або із будь-якими іншими багатосторінковими виданнями.