Абстрактна каліграфія

Абстрактна каліграфія
ЧАС
23.12.2017 (субота), 11:00
ВАРТІСТЬ
700 грн
АДРЕСА
Projector, вул. Воздвиженська 34а

Тарас Макар — займається каліграфією 4 роки. За цей період розробив декілька унікальних алфавітів, створив свій стиль абстрактної каліграфії. Провів десятки майстер класів в Києві, Львові, Дніпрі, Луцьку, Одесі, Любліні. Створив більше 10-ти каліграфічних розписів і муралів. В тому числі, для одного з наймасштабніших фестивалів електронної музики в Україні Brave! Factory та дніпровського клубу Модуль. Викладач школи «Арт і Я».

Останні 2 роки викладає в школі каліграфії курси з каліграфії та леттерингу. Друкувався в різних українських та закордонних (Австралія, Польща, Іспанія) книжках і журналах. Учасник всеукраїнських та міжнародних виставок. З роботами Тараса можна також ознайомитись в інстаграмі та на його сторінці behance.

В сучасній каліграфії все більше втрачається сенс і все важливішою стає форма. Під впливом каліграфії й швидкого сприйняття інформації головне не те, що написано, а як воно написане. Чи зможе зображення за 3 секунди зацікавити глядача. Чи так потрібні букви взагалі? Чи буде хтось намагатись розібрати абсолютно нечитабельний текст, вписаний в квадрат? Мабуть, ні.

Тому Тарас вирішив відмовитись від букв взагалі та створив стилі абстрактної каліграфії.
Тут не потрібно вчити класичні шрифти, виводити літери з дотриманням пропорцій і думати як їх трансформувати, щоб гарно поєднати. Необхідні чіткі каліграфічні елементи, їх різноманіття, відчуття композиції. Це і будемо розвивати на воркшопі.

Воркшоп буде корисний в першу чергу тим, хто цікавиться каліграфією, а також ілюстраторам, художникам та дизайнерам.

Детальніше зможемо ознайомитись з:

— Композицією в каліграфії;
— Основами роботи з широким пером (Parallel pen);
— Основними принципами створення абстрактної композиції;
— Побудовою композиції на основі каліграфічних елементів.

Рівень: початковий/середній.